Підвищення толерантності щодо дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО)

Підвищення толерантності щодо дітей з особливими освітніми потребами (ФОТО). київ, особливими освітніми потребами, толерантність, інвалідність, інклюзія, child, person, little, indoor, girl, young, clothing, human face, baby, boy. A little girl sitting at a table

Підвищення толерантності щодо дітей з особливими освітніми потребами. київ, особливими освітніми потребами, толерантність, інвалідність, інклюзія

У всіх здійсняться заповітні мрії,

якщо бачити спершу Дитину, потім інвалідність

(Проект НАІУ «Можливості для всіх»)

Київ. Важливою рисою демократичного суспільства є запобігання будь-яким дискримінаціям щодо осіб з особливими потребами, у тому числі з інвалідністю. Саме тому органи виконавчої влади та громадські організації запроваджують інформаційні кампанії з підвищення толерантності щодо осіб з особливими потребами (особливими освітніми потребами та інвалідністю). Заклади освіти Святошинського району реалізують державну політику у сфері освіти на місцях. Просвітницька робота з підтримки інклюзії є невід’ємною частиною стратегії закладів освіти щодо урахування будь-яких особливостей здобувачів освіти.

Прикладом такої інформаційної кампанії є заходи до Міжнародного дня жінок і дівчаток в науці, організовані у закладі дошкільної освіти компенсуючого типу № 95 Святошинського району. Напередодні свята, 09 лютого, увагу громади залучено до повноцінної і рівноправної участі жінок і дівчаток у сфері освіти та інших галузях суспільного життя. Педагоги і найменші вихованці, у тому числі з особливими освітніми потребами, ЗДО № 95 продемонстрували можливості участі людей будь-якої статі у суспільному житті громади під час реалізації проектів виховного змісту та дослідницького спрямування: «Ми є рівні», «Цікаве навколо нас».

Педагоги закладу дошкільної освіти № 95 Святошинського району виховують дітей з особливими освітніми потребами, керуючись гуманістичними підходами, адже любов до дітей не має статевих, національних чи ідеологічних обмежень.

Джерело: управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Святошинська районна в м.Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*