«Подорож старим Луцьком»: у Крупі презентували книгу для дітей із порушеннями зору (ФОТО, ВІДЕО)

«Подорож старим Луцьком»: у Крупі презентували книгу для дітей із порушеннями зору (ФОТО, ВІДЕО). луцьк, книга, незрячий, порушення зору, шрифт брайля, person, indoor, clothing, girl, human face, child, party, group, woman, people. A group of people in a room

«Подорож старим Луцьком»: у Крупі презентували книгу для дітей із порушеннями зору. луцьк, книга, незрячий, порушення зору, шрифт брайля

У Крупівському НРЦ для дітей із порушеннями зору презентували чергову книгу для наймолодших незрячих і слабкозорих школярів.

Презентація книги «Подорож старим Луцьком» від автора Ольги Боярчук пройшла у п’ятницю 1 вересня. Організувала презентацію Braille Studio / Студія друку шрифтом Брайля.

«Ця книжка розповість вам про казкове стародавнє місто Луцьк, покаже його глибоку історію, знаменні події, визначні споруди та відомих осіб, які жили, працювали, творили і прославляли це мальовниче місто.

Вперше за 26 років незалежності України надруковано книгу шрифтом Брайля про Луцьк, тому сьогоднішню подію можна назвати без перебільшення історичною і унікальною. Відтепер цю книгу зможуть читати як незрячі, так і дітки, із залишковим зором, адже крім Брайлівських книг нами було подаровано гарно проілюстровану, із чудовими малюнками книгу, яка точно припаде до вподоби діткам!

Крім цього, ця книга стане в нагоді діткам на уроках історії рідного краю, адже раніше для незрячих діток історія Луцька була недоступною.

Тираж Брайлівської книги – 20 примірників, її буде передано бібліотекам Луцька, школам Луцька із інклюзивною формою навчання, а також книгу можуть отримати всі охочі батьки, в яких є незрячі дітки», – розповіли в студії.

Сьогодні, 1 вересня до дня знань, у Крупівському НРЦ для дітей із порушеннями зору пройшла святкова лінійка, в межах якої Braille Studio / Студія друку шрифтом Брайля Генерація Успішної Дії / Волинь презентувала чергову книгу для наймолодших незрячих і слабкозорих школярів, а саме,- "Подорож старим Луцьком" автора Olya Boyarchuk. Ця книжка розповість Вам про казкове стародавнє місто Луцьк, покаже його глибоку історію, знаменні події, визначні споруди та відомих осіб, які жили, працювали, творили і прославляли це чудове, мальовниче місто. Вперше за 26 років незалежності України надруковано книгу шрифтом Брайля про Луцьк, тому сьогоднішню подію можна назвати без перебільшення історичною і унікальною. Відтепер цю книгу зможуть читати як незрячі, так і дітки, із залишковим зором, адже крім Брайлівських книг нами було подаровано гарно проілюстровану, із чудовими малюнками книгу, яка точно припаде до вподоби діткам! Крім цього ця книга стане в нагоді діткам на уроках історії рідного краю, адже раніше для незрячих діток історія Луцька була недоступною. Тираж Брайлівської книги – 20 примірників, її буде передано бібліотекам Луцька, школам Луцька із інклюзивною формою навчання, а також книгу можуть отримати всі бажаючі Батьки, в яких є незрячі дітки.Висловлюю неймовірну подяку Victoria Stelmashchuk за допомогу у стрімі)))))

Опубліковано Віталієм Ткачуком 1 вересня 2017 р.

Район Луцьк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*