Повір у себе, ці слова, як гасло, їх кожен день у пам’яті читай!

Повір у себе, ці слова, як гасло, їх кожен день у пам’яті читай!. петрово, консультпункт, особливими потребами, фестиваль «повір у себе», функціональними обмеженнями, person, clothing, indoor, floor, smile, human face, girl, group, sport, fashion accessory. A group of people posing for the camera

Повір у себе, ці слова, як гасло,
їх кожен день у пам’яті читай.
І щоб ніколи віра та не згасла, —
Ти кожен день і час свій пам’ятай
Жить на землі — велике щастя,
Якого ти не помічав.
І пам’ятай, що ти — Людина.
Творець краси і добрих справ.

Такими словами у Петрівській загальноосвітній школі І ступеня розпочався черговий щорічний районний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Організаторами заходу стали районний будинок дитячої та юнацької творчості та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою проведення фестивалю є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, сприяння їх інтеграції в суспільство. Щороку обдаровані діти з особливими потребами з різних населених пунктів району приймають активну участь у фестивалі. Серед учасників були діти, які вже не перший рік приймають участь, а були й такі, для кого фестиваль відкрив свої двері вперше.

У заході взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору молоді та спорту РДА, представники сільських, селищних рад. Долучилися до свята й фахівці районного центру зайнятості.

Захід відкрили заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, заступник голови районної ради Антоніна Іванова. Тетяна Панета побажала всім здоров’я, щастя, успіхів, мирного неба, здійснення всіх задумів та мрій. У свою чергу, Антоніна Іванова зазначила, що влада сьогодні дбає про умови життя людей, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Повір у себе, ці слова, як гасло, їх кожен день у пам’яті читай!. петрово, консультпункт, особливими потребами, фестиваль «повір у себе», функціональними обмеженнямиУчасники районного фестивалю отримали безліч цікавої інформації, море позитивних емоцій. Окрім вже традиційних видів творчості, на фестивалі були представлені й твори образотворчого мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва, вироби з бісеру, аплікації, серветки в’язані гачком, плетіння волосся.

В рамках заходу діяв й консультпункт, де бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації, у ході яких за допомогою профдіагностичних методик можна було оцінити свої професійні нахили, отримати відповідні поради та рекомендації щодо вибору майбутньої професії та ін.

Упевнені, що такі заходи допоможуть об’єднати небайдужих людей до проблем дітей з особливими потребами для подальшої підтримки, творчої наснаги та реалізації права кожної такої дитини на щасливе майбутнє, у т.ч. професійне.

Захід завершився, але спогади про нього ще довго зігріватимуть дитячі серця.

Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*