Проект Twinning: розглянуті пріоритетні завдання реалізації в Одесі та області

Проект Twinning: розглянуті пріоритетні завдання реалізації в Одесі та області. одеса, проект twinning, раннє втручання, семінар, інвалідність, indoor, floor, furniture, person, clothing, woman, window, curtain, computer, laptop. A group of people sitting at a desk in a room

Проект Twinning: розглянуті пріоритетні завдання реалізації в Одесі та області. одеса, проект twinning, раннє втручання, семінар, інвалідність

3 жовтня 2018 року на базі Одеської школи №72 відбувся семінар для керівників навчальних закладів Київського району міста Одеси з експертами проекту Twinning «Підтримка органів влади України в розробленні законодавчих та адміністративних засад для впровадження системи раннього втручання і реабілітації дітей, що мають ризик отримати інвалідність».

Під час зустрічі обговорювалися пріоритетні завдання реалізації в Одесі та Одеській області проекту Twinning, спрямованого на розвиток послуги раннього втручання.

Метою проекту є зміцнення потенціалу органів влади України на центральному та місцевому рівнях у розробленні і впровадженні системи раннього втручання для дітей з інвалідністю та дітей, що мають ризик її отримати. Також впровадження проекту покликане сприяти посиленню нової ролі державного управління в контексті надання медичних і соціальних послуг із забезпеченням їх фінансової та територіальної доступності для всіх дітей цієї категорії і їхніх сімей.

Під час семінару постійний радник проекту з французького боку Жан-Елі Малкін підкреслив важливість реалізації проекту Twinning, який буде допомагати дітям з інвалідністю, порушеннями розвитку і ризиком їх виникнення отримувати якісні медичні, соціальні та освітні послуги.

Проект реалізується Міністерством праці, зайнятості, професійної підготовки та соціального діалогу Французької Республіки спільно з Французьким Агентством міжнародної технічної експертизи (AFETI) і передбачає активну співпрацю між Міністерством соціальної політики України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством освіти і науки України в розробленні ефективної нормативно-правової основи в сфері надання послуг раннього втручання відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*