Пропагують індивідуальний підхід. Львівський протезний завод святкує 100-річчя (ВІДЕО)

Пропагують індивідуальний підхід. Львівський протезний завод святкує 100-річчя (ВІДЕО). лкепзпіп, пацієнт, протез, протезування, підприємство

Пропагують індивідуальний підхід. Львівський протезний завод святкує 100-річчя. лкепзпіп, пацієнт, протез, протезування, підприємство

Тут підготують пацієнтів до протезування, зроблять примірку, а пізніше – навчать користуватися протезами та допоможуть звикнути до «нового» тіла.

Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування (КЕПЗПіП), більш відоме як Львівський протезний завод, за майже 100 років своєї історії з маленької майстерні став одним із найбільших підприємств в Україні.

Підприємство виготовляє інвалідні крісла, триколісні велосипеди, вертикалізатори, протези та ортопедичне взуття.

Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи якісно допоможуть підібрати необхідні спеціалізовані вироби. За словами керівника підприємства Павла Василюка, майбутнє ортопедичне взуття пристосовують до найрізноманітніших патологій, застосовують індивідуальний підхід.

Невід’ємною частиною ЛКЕПЗПІП є протезно-ортопедичні цехи у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську та Мукачево.

На підприємстві створені лабораторії складного протезування та виготовлення виробів із термопластичних матеріалів. Вони оснащені прогресивним обладнанням, також використовують сучасні матеріали.

У медичний відділ Львівського протезного заводу входить стаціонарне відділення первинного та складного протезування. Тут підготують пацієнтів до протезування, зроблять примірку, а пізніше – навчать користуватися протезами та допоможуть звикнути до «нового» тіла у відділенні. Також виїзна бригада готова це зробити удома.

Важливо, що фахівці підприємства, лікарі-ортопеди, техніки-протезисти, мають змогу підвищувати свою кваліфікацію в науково-дослідному інституті протезування України.

Ролик знято за кошти Центру підтримки підприємництва Львівської міської ради.

Твоє Місто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*