Протези львівського виробництва конкурентні з іноземними зразками

Протези львівського виробництва конкурентні з іноземними зразками. львів, протез, протезування, підприємство, інвалідність, wheel, bicycle, floor, bicycle wheel, land vehicle, indoor, tire, vehicle, wheelchair. A bicycle in a room

Протези львівського виробництва конкурентні з іноземними зразками. львів, протез, протезування, підприємство, інвалідність

7 березня голова Львівської ОДА Олег Синютка ознайомився із роботою Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

Підприємство забезпечує протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю п’яти західних областей України: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської, засобами для пересування – осіб з інвалідністю всієї України.

Олег Синютка оглянув зразки протезних виробів та засобів пересування для осіб з інвалідністю, а також поспілкувався із працівниками підприємства.

Зазначимо, предметом діяльності підприємства є виготовлення протезно-ортопедичних виробів (протези верхніх та нижніх кінцівок, ортези верхніх та нижніх кінцівок, корсети фіксуючі та коригуючі, взуття ортопедичне, дрібні протезні вироби за призначенням лікаря), засобів пересування для осіб з інвалідністю, товарів народного споживання, виготовлення напівфабрикатів, що використовуються у протезно-ортопедичних виробах, інших протезно-ортопедичних підприємств, надання різноманітних послуг.

На базі підприємства функціонує стаціонар первинного та складного протезування, розрахований на 24 ліжка з ліжкофондом 7920 ліжкоднів. Двадцять три моделі колясок забезпечують потреби осіб з інвалідністю різних вікових категорій: дорослих, підлітків, дітей.

Всього за 2017 рік виготовлено 900 шт. крісел колісних. Проектна потужність підприємства на 2017 рік становила 26 000 пар ортопедичного взуття, 13 100 одиниць протезно-ортопедичних виробів, 13 800 одиниць крісел колісних (інвалідних візків) Станом на 01.01.2018 року в медичному відділі підприємства перебуває на обліку 69 661 особа (по Львівській області 39 065 осіб).

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*