Рівненським дітям-аутистам створили європейські умови навчання (ФОТО)

Рівненським дітям-аутистам створили європейські умови навчання (ФОТО). рівне, адаптація, аутизм, навчання, indoor, handwriting, art, child art. A close up of a colorful wall

9 січня у Рівному відкрили Центр для навчання і адаптації дітей із аутизмом. Упродовж 77 днів група активістів із різних міст України наближали урочистий момент. Деякі скептики не вірили, що за два місяці вдасться довести справу до перерізання червоної стрічки.

На щастя, енергії і запалу вистачило для організації благодійних концертів, різноманітних аукціонів та інших заходів, під час яких збирали кошти для ремонту напів підвального приміщення на вулиці Степана Бандери 28, що виділила міська влада.

Реалізовувати проект “Відкрий світ для дітей з аутизмом” допомагали бізнесмени, політики, представники громадського сектору та небайдужі рівняни – їхні імена віднині закарбовані на дошці подяки.

Наразі в Центрі створені європейські умови для навчання та адаптації дітей із аутизмом до самостійного життя.

Докладно про наміри, плани і мрії, які вже здійснилися, читайте у тексті журналіста сайта “ВСЕ” Активісти з усієї України відкриють у Рівному центр для дітей з аутизмом.

ВСЕ – сайт чесних новин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*