Семінар “У дитинства немає інвалідності” відбувся в Тернополі (ВІДЕО)

Семінар “У дитинства немає інвалідності” відбувся в Тернополі (ВІДЕО). олеся яскевич, тернопіль, семінар, спікер, інвалідність, indoor, floor, clothing, person, chair, furniture, ceiling, computer, table, man. A group of people in a room

Безкоштовний семінар “У дитинства немає інвалідності” 6 квітня провели в Тернополі для батьків, які виховують дітей з інвалідністю. Захід організувала громадська організація “Ділові українські жінки в Тернопільській області”. Спікером запросили голову громадської організації “Бачити серцем” Олесю Яскевич з Києва.

Вперше семінар для батьків, які виховують дітей з інвалідністю в Тернополі організували в листопаді 2017 року, – повідомила ініціатор заходу Олена Коваль. За її словами, нині на Тернопільщині проживає 4, 5 тисячі дітей з інвалідністю, з них 1200 у Тернополі.

Громадську організацію «Бачити серцем» спікер семінару Олеся Яскевич створила в Києві у 2014 році. За її словами, члени організації консультують батьків, які виховують дітей з інвалідністю.

Громадська організація “Ділові українські жінки в Тернопільській області” діє в Тернополі з 2017 року. Повідомила її віце президент з напрямку «благодійність» Олеся Чванкіна. За її словами, це вже третій спільний проект з матерями, які виховують дітей з інвалідністю.

UA: ТЕРНОПІЛЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*