“Щоб нарешті настав мир”: у Полтаві волонтери з інвалідністю збирають пакунки для військових (ФОТО, ВІДЕО)

“Щоб нарешті настав мир”: у Полтаві волонтери з інвалідністю збирають пакунки для військових (ФОТО, ВІДЕО). полтава, волонтер, військовий, пакунок, інвалідність

“Щоб нарешті настав мир”: у Полтаві волонтери з інвалідністю збирають пакунки для військових. полтава, волонтер, військовий, пакунок, інвалідністьфото: Суспільне Полтава

Близько 200 пакунків для військовослужбовців підготували діти та дорослі з інвалідністю із Полтави. У таких наборах, зокрема, чай, печиво, мило, шкарпетки тощо. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка проєкту “Надія є” Ольга Кошельник. Пакунки формують близько місяця.

Люди з інвалідністю із Полтави готують пакунки для військових.

“Ми пакуємо шкарпетки для наших захисників. Відсилати їм на передову”, — каже полтавець Валентин Небоженко.

“Щоб нарешті настав мир”: у Полтаві волонтери з інвалідністю збирають пакунки для військових. полтава, волонтер, військовий, пакунок, інвалідністьПакунки для військових. фото: Суспільне Полтава

Збираються волонтери з інвалідністю двічі на тиждень. До початку повномасштабної війни представники громадської організації влаштовували для них різні заняття та майстер-класи, каже Ольга Будніченко.

“Коли почалися бойові дії, ми просто спостерігали, що роблять наші діти. Їм дуже страшно було. Ми почали їх підлаштовувати під ці обставини, які склалися. І щоб їх навантажити, щоб у них не було думок складних, щоб їм було легше це переносити, ми почали робити благодійну справу”, — говорить координаторка проєкту “Надія є” Олеся Будніченко.

Збирають пакунки діти та дорослі із синдромом Дауна, аутизмом, гіперактивністю. Їх – близько 20.

“Мотивація у всіх одна: щоб нарешті в нашій славній Україні настав мир і всі були живі і здорові. В пакунок входить чай, шкарпетки, печиво і так далі. Для наших захисників. Щоб їм було там зручніше, щоб їм було краще нас захищати”, — розповідає полтавець Сергій Ткаченко.

“Щоб нарешті настав мир”: у Полтаві волонтери з інвалідністю збирають пакунки для військових. полтава, волонтер, військовий, пакунок, інвалідністьМалюнки, які вкладають до пакунків. фото: Суспільне Полтава

Такі пакунки для військових відправляють поштою або ж передають через волонтерів, говорить Ольга Кошельник.

“Нам з усієї України надіслали також миловари мильну основу, і ми тепер будемо робити для наших захисників мило. Кожен наш наступний пакунок буде мати ще й мило. Кожного тижня наші мами печуть вдома печиво. Ми вже також з нашою молоддю робили це разом: нам надали борошно, цукор, яйця, олію благодійники для того, щоб ми могли це робити”, — каже координаторка проєкту “Надія є” Ольга Кошельник.

За словами Ольги Кошельник, приблизно за місяць підготували та передали близько двох сотень таких пакунків для військових.

Вікторія Бондаренко, Дарина Литвак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*