Щороку близько 25 людей в Ужгороді стають інвалідами внаслідок захворювання на коксартроз

Щороку близько 25 людей в Ужгороді стають інвалідами внаслідок захворювання на коксартроз. ужгород, засідання, имплант, хворий, інвалідність, person, indoor, table, people, computer, group, clothing, laptop, office building, working. A group of people sitting at a table

Щороку близько 25 людей в Ужгороді стають інвалідами внаслідок захворювання на коксартроз. ужгород, засідання, имплант, хворий, інвалідність

Програму забезпечення мешканців Ужгорода імплантами для надання медичної допомоги хворим із ураженням органів опори та руху на 2018-2022 роки 11 липня на черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради розглянули першим питанням і погодили.

Протягом минулого, 2017 року, в Ужгороді на стаціонарному лікуванні в міській лікарні з діагнозом «коксартроз» перебувало 22 особи, із яких 18 осіб були на обстеженні для отримання групи інвалідності. Найчастіше уражаються кульшові (47,7%) та колінні (35,5%) суглоби. Щороку близько 25 осіб у місті стають інвалідами внаслідок захворювання на коксартроз. Зокрема, у 2016 – 2017 роках 45 осіб стали інвалідами, із яких 80% – люди працездатного віку.

Щоб допомогти таким хворим купувати сучасні імпланти (кульшові суглоби) і підготовлено міську Програму. На цей рік передбачено фінансування у розмірі 760 тисяч гривень, на наступний – мільйон гривень і в 2020-2022 роках – по 1,2 мільйона гривень.

Загальний обсяг ресурсів, необхідний для реалізації Програми – 5 мільйонів 360 тисяч гривень.

Згодом Програму винесуть також на сесію Ужгородської міської ради.

«Закарпаття онлайн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*