Стан та перспективи фінансової підтримки Всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю

Стан та перспективи фінансової підтримки Всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю. вгоі, київ, пресконференція, робочі місця, фінансова підтримка

Київ. 14 вересня об 11:00 у Прес-центрі Укрінформу відбудеться пресконференція на тему: “Стан та перспективи фінансової підтримки Всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю” (Зала 2).

Організатор: ГО “Всеукраїнська громадська організація “Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів”.

Учасники: Володимир Петровський – голова “ВГО “Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів”; Василь Назаренко – голова ВГОІ “Союз організацій інвалідів України”; Сергій Болтівець – доктор наук, професор, голова Всеукраїнського бюро Міжнародної громадсько-державної програми “Освіта дорослих України”; Юрій Антропов – голова ВГОІ “Гармонія”; Костянтин Богатиренко – директор Театрально-концертної студії людей з інвалідністю “Добробут та злагода”.

Питання до обговорення:

– Фінансова підтримка Всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю (ВГОІ).

– Робочі місця для людей з інвалідністю в контексті фінансової підтримки Всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю.

Акредитація журналістів:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*