Сумчанам показали незвичну виставу

Сумчанам показали незвичну виставу. суми, аудіо вистава, незрячий, презентація, інвалід, indoor, wall, ceiling, person, furniture, table, floor, chair, room, house. A group of people in a room

Сумчанам показали незвичну виставу. суми, аудіо вистава, незрячий, презентація, інвалід

У вівторок, 8 серпня, у бібліотеці-філії №17 відбулась презентація аудіо вистави для людей з проблемами зору, яку створили за п’єсою «Моя українська мама».

П’єсу, написану сумською письменницею, журналістом, лауреатом Всеукраїнської премії «Коронація слова» Богданою Олександровською (Людмила Говійна), втілили в життя голова ГО «Ініціативи Слобожанщини» Анатолій Сасса та керівник творчого віртуального проекту «Сяйво» Дарія Сасса.

Всього у п’єсі «Моя українська мама» 24 герої. Їх озвучували непрофесійні актори з України, Німеччини, Росії, Північного Кавказу. Всі учасники цього проекту абсолютно незрячі. В аудіо виставі використані пісні Квітки Цисик, гурту «Веремія» та інші.

За сюжетом, українська журналістка усиновляє 10-ти річного хлопчика-інваліда з Росії. Малий живе у лікарні і через допомогу іншим дітям починає одужувати й сам. Сама п’єса про добро, яке нікому не вдається знищити.

Під час презентації аудіо вистави присутні мали змогу поспілкуватися у голосовому чаті з акторами п’єси. Багато теплих слів було сказано на адресу акторів-аматорів, звучали подяки і привітання з вдалою аудіо прем’єрою організаторам та всім учасникам цього проекту.

До слова, бібліотека-філія №17 вже декілька років активно співпрацює з ГО «Ініціативи Слобожанщини», які разом втілюють проект «Аудіо книга – читання без кордонів». У бібліотеці можна скопіювати собі аудіозапис книги та прослухати її вдома. Наразі у бібліотеці близько 1000 аудіотворів.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*