Світязький відпочинок асоціації «Надія» (ФОТО)

Світязький відпочинок асоціації «Надія» (ФОТО). вараш, шацькі озера, асоціація надія, відпочинок, інвалідність

Світязький відпочинок асоціації «Надія». вараш, шацькі озера, асоціація надія, відпочинок, інвалідність

Вараш. Щоб відчути всі принади літа і збагнути всю його красу, необхідно виїхати з міста. Як не намагався коронавірус зруйнувати плани, асоціація «Надія», за фінансової підтримки міської влади, змогла організувати відпочинок для дітей, молоді з інвалідністю та членів їх сімей на Шацьких озерах.

Цей куточок України – найкраще місце для спокійного і тихого відпочинку. Це, практично те ж, що й відпочинок на морі. Та кращий він тим, що тут значно чистіше, спокійніше, та і природа довкола повна цілющих лісових трав та ягід, що достигають під променями лагідного сонця. Сонця, яке ніколи не буває спекотним, бо охолоджується у вічному затінку лісових крон та озерних очеретів. Шацькі озера прекрасні і дивовижні.

І ми змогли повною мірою відчути їхній затишок. Вони подарували нам найкомфортніші, найприємніші літні дні, причарувавши розкішними пісчаними пляжами, запашним повітрям, насиченим ароматами соснової живиці. Прозора, наче жива, вода, дарувала ні з чим незрівнянні, надзвичайні відчуття. Віриться, що така душевна гармонія, сприятливо вплине на нервову систему.

Додому ми поверталися справді відпочившими, умиротвореними, спокійними і ЩАСЛИВИМИ!

Асоціація «Надія» висловлює щиру подяку всім, хто допоміг, в цей непростий час, здійснити мрію і отримати незабутні враження: міській владі, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, депутатам.

Вараська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*