Тренінг: Доступний цифровий світ з інструментами Google

Тренінг: Доступний цифровий світ з інструментами Google. google, суспільство, тренинг, учасник, інвалідність

Тренінг: Доступний цифровий світ з інструментами Google. google, суспільство, тренинг, учасник, інвалідністьКомпанія Google за підтримки “Академії Цифрового Розвитку” та ГО “Гармонія” проводить комплексний 5-денний онлайн-тренінг з підвищення цифрових навичок, адаптований для людей з інвалідністю. Світ невпинно змінюється, технології стрімко розвиваються та заповнюють кожну сферу нашого життя, оптимізуючи процеси та багато в чому полегшуючи виконання повсякденних завдань. Даний тренінг ознайомить учасників з найбільш популярними сервісами Google та надасть практичні навички їх використання, повідомляє Портал “Громадський Простір”.

Захід реалізований за підтримки “Академії цифрового розвитку” та ГО “Гармонія”, що працює над формуванням інклюзивного суспільства.

22-26 червня, 11:00–14:00. Реєстрація за посиланням.

Впродовж тренінгу будуть висвітлені такі теми:

  • Робота в офісних додатках Google Документи, Таблиці, Презентації, Форми, а також тонкощі налаштування Gmail;
  • Як робити нотатки в Google Keep, планувати онлайн-події за участі великого колективу в Google Календар, а також отримувати сповіщення про тему, що вас цікавить, напряму на пошту;
  • Як виходити на зв’язок зі службою підтримки сервісів Google та де шукати відповіді на найбільш поширені запитання;
  • Як переводити текстову інформацію у звукову і навпаки, використовуючи власний смартфон;
  • Огляд можливостей програми Google для некомерційних організацій та багато чого іншого;

Детальна програма та інформація про наповнення тренінгу доступна на сайті заходу. Методичні рекомендації та інструкції будуть надіслані зареєстрованим учасникам заздалегідь. Реєстрація є обов’язковою і доступна за посиланням до 9:00 понеділка 22-го червня.

До участі у тренінгу запрошуються особи з інвалідністю, представники громадських організацій по роботі з людьми з інвалідністю, а також співробітники органів місцевого самоврядування та адміністрацій підвищити власну обізнаність цифровими інструментами Google.

Робоча мова тренінгу – українська із забезпеченням перекладу на мову жестів.

Джерело: команда організаторів онлайн-тренінгу від Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*