Тренінги, майстер-класи та гуртки. У громаді на Буковині відкрили простір для дітей з інвалідністю

Тренінги, майстер-класи та гуртки. У громаді на Буковині відкрили простір для дітей з інвалідністю. буковина, діти, кімната, простір, інвалідність

Тренінги, майстер-класи та гуртки. У громаді на Буковині відкрили простір для дітей з інвалідністю. буковина, діти, кімната, простір, інвалідністьФото ілюстративне. Суспільне Чернівці

У селищі Лужани Чернівецької області працівники громадської організації облаштували кімнату для дітей з інвалідністю. Там проводять психологічні тренінги, майстер-класи та гуртки для дітей, повідомляє Суспільне.

Про це у етері Українського радіо розповіла керівниця організації “Мрії особливих дітей” Світлана Бурак.

За її словами, фінансування на облаштування простору надали німецькі партнери. У приміщенні зробили ремонт, замінили вікна.

“Це лише тимчасовий простір для дітей, з нового року плануємо будувати центр реабілітації дітей та молоді. Ми уже винесли це питання на сесію. У нас є приміщення, не нові, але їх можливо відремонтувати, щоб надалі вони слугували дітям”, – розповіла у етері голова Мамаївської громади Наталія Катрюк.

Тренінги та майстер-класи проводять працівники організації. У громаді заходи відвідують понад 40 дітей з інвалідністю. Доєднатись можуть діти з усієї області.

Аби долучитись, потрібно попередньо зареєструватись за номером:

  • Світлана Бурак, керівниця організації 050 92 62 389
  • Леся Томашевська, працівниця організації 095 871 97 25

Що відомо

  • У області зареєстровано 14 тисяч людей з інвалідністю, з них 3 тисячі – це вимушені переселенці. Подібних просторів для людей з інвалідністю в області немає, розповіла у етері Українського радіо директорка Департаменту соцзахисту Ольга Ходоба.

Даніела Латковська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*