У Черкасах щорічні виплати студентам-візочникам з 2023 року збільшено

У Черкасах щорічні виплати студентам-візочникам з 2023 року збільшено. черкаси, виплати, студент, інвалідний візок, інвалідність, person, book, indoor, shelf, clothing. A young girl sitting in front of a book shelf

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради шляхом внесення змін до міської соціальної програми «Турбота».

Згідно з ними, щорічна виплата студентам-візочникам починаючи з 2023 року становитиме не 5 000, а до 12 500 тисяч гривень. За даними департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, на сьогодні у місті Черкаси проживає 2 студенти з інвалідністю, які пересуваються за допомогою інвалідного візка і потребують допомоги у транспортуванні до вищих навчальних закладів, особливо під час несприятливих погодних умов у зимовий період. Оскільки перевезення їм необхідне щодня в один і той же час до місця навчання і у зворотному напрямку, цю послугу не може забезпечити «Інва-таксі». Відтак було прийнято рішення збільшити розмір щорічної виплати для вирішення цієї проблеми.

Про це інформує департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

ПРОЧЕРК.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*