У Джерелі стартували семінари для фахівців семи областей України (ФОТО)

У Джерелі стартували семінари для фахівців семи областей України (ФОТО). центр джерело, семінар, труднощі розвитку, фахівець, інвалідність

У Джерелі стартували семінари для фахівців семи областей України. центр джерело, семінар, труднощі розвитку, фахівець, інвалідність

У центрі Джерело стартував навчальний цикл з трьох семінарів для фахівців семи областей, які під час війни надають підтримку та послуги дітям з труднощами розвитку та їх сім’ям. 8 серпня перший семінар об’єднав 40 учасників з Львівської області.

Фахівці, які надають послуги денного догляду, вчителі-дефектологи, фізичні терапевти, психолог, музичний керівник та інші працівники покращували навички комунікації та слухання, практикували формувати закриті та відкриті питання тощо. Адже дуже непросто працювати з батьками, які рятуються від війни разом з дитиною з труднощами розвитку або інвалідністю.

«Фахівцям соціальної сфери в час війни особливо треба покращувати вміння та навички, адже треба балансувати зі своїми пережиттями та одночасно працювати з родинами в кризі», – зазначають у Джерелі.

Наступні семінари будуть для фахівців з інших областей на заході України.

Навчання відбуваються за підтримки UNICEF Ukraine та СПІЛЬНО – Соціальні послуги для сімей у громаді.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*