У Харкові пройде форум з питань інклюзії

У Харкові пройде форум з питань інклюзії. харків, суспільство, форум, інвалідність, інклюзія

У Харкові пройде форум з питань інклюзії. харків, суспільство, форум, інвалідність, інклюзія

Східний форум з питань інклюзії для посилення соціальної єдності, культури миру і справедливості відбудеться 25-26 вересня в Харкові.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до потреб людей з інвалідністю, зокрема до тих, які знаходяться в більш скрутному становищі в умовах конфлікту на Сході України, а також сформувати толерантне ставлення до проблеми інклюзії. Учасники форуму зможуть обмінятися досвідом і намітити плани співпраці з експертами, щоб спільними зусиллями сприяти більш швидким позитивним змінам у Донецькій і Луганській областях.

У форумі візьмуть участь представники органів влади та громадських організацій Донецької, Луганської, Одеської областей та міста Харкова.

25 вересня учасники форуму з інших міст відвідають соціальні установи Харкова, в тому числі «Соціальний готель», дитячий хоспіс, соціальний центр «Сім’я», Харківську спеціалізовану школу №124, ознайомляться з роботою «Інватаксі», Регіонального центру послуг та ін.

26 вересня пройде форум, на якому обговорюватимуться проблеми в сфері інклюзії, зокрема, питання захисту прав людей з інвалідністю, впровадження інноваційних технік роботи з дітьми в реабілітаційних і освітніх установах тощо.

Також в ході заходу працюватиме виставка «Інклюзія у всіх сферах життя. Інклюзивні інноваційні технології та їх впровадження в сучасне життя», на якій будуть представлені творчі роботи людей з інвалідністю з Краматорська, Сєвєродонецька та Харкова.

У відкритті форуму візьме участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Форум відбудеться 26 вересня, початок – о 10:00.

Місце проведення: готель «Харків Палас» (пр. Незалежності, 2).

Організатори заходу – Харківська міська рада, Департаменти соціального захисту населення Донецької та Луганської ОДА, Державний реабілітаційний заклад «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», Луганська обласна асоціація організацій людей з інвалідністю, Донецька обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ та Програма ООН з відновлення та розвитку світу.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*