У Харкові відбудеться педагогічний марафон з розвитку інклюзивної художньої освіти

У Харкові відбудеться педагогічний марафон з розвитку інклюзивної художньої освіти. arts for hearts, харків, педагогічний марафон, проєкт, інклюзивна художня освіта

У Харкові відбудеться педагогічний марафон з розвитку інклюзивної художньої освіти. arts for hearts, харків, педагогічний марафон, проєкт, інклюзивна художня освіта

Всеукраїнський проєкт «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти «ARTS FOR HEARTS» Одеса – Харків – Львів-2019» відбудеться 20-21 листопада у Харкові.

У заході візьмуть участь представники мистецьких навчальних закладів Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської, Львівської, Миколаївської, Січеславської, Харківської та Чернігівської областей, а також викладач з класу фортепіано Сабіна Калібатайте з Вільнюса (Литва).

За словами організаторів, мета проєкту – створити платформу тривалого партнерства для розвитку інклюзивної освіти в мистецьких закладах України, яка дозволить обмінюватися досвідом викладачам, що працюють з особливими дітьми. В рамках марафону відбудуться семінари-практикуми, педагогічні читання, дискусійні сесії, майстер-класи, круглі столи, а також концерти за участю учнів з особливими освітніми потребами та екскурсії в спеціалізовані школи і центри Харкова.

Зазначимо, що педагогічний марафон вже пройшов в Одесі і після Харкова відбудеться у Львові.

Початок заходу – о 9:30.

Місце проведення: 20 листопада – Палац культури Основ’янського району (пл. Героїв Небесної Сотні, 19); 21 листопада – Палац культури Основ’янського району та Харківська спеціальна гімназія-інтернат ім. В. Г. Короленка (вул. Сумська, 55).

Організатори проєкту – Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, Всеукраїнська асоціація установ мистецької освіти та Дитяча школа мистецтв №5 ім. І. О. Дунаєвського міста Харкова. Організаційну підтримку проєкту здійснює Департамент культури Харківської міської ради.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*