У Харкові відбулася виїзна фотосесія учнів першого в Україні інклюзивного модельного агентства (ВІДЕО)

Жінки та чоловіки різного віку демонстрували навички позування, які набули за перший місяць навчання. Одним із зіркових викладачів став харківський дизайнер Костянтин Пономарьов. харків, заняття, модельне агентство, фотосесія, інклюзія

Жінки та чоловіки різного віку демонстрували навички позування, які набули за перший місяць навчання. Одним із зіркових викладачів став харківський дизайнер Костянтин Пономарьов. харків, заняття, модельне агентство, фотосесія, інклюзія

Жінки та чоловіки різного віку демонстрували навички позування, які набули за перший місяць навчання. Одним із зіркових викладачів став харківський дизайнер Костянтин Пономарьов

30 учнів інклюзивного модельного агентства приїхали на перше заняття з фотопозування на природі. Одна з них – Ірина Сорока. За фахом дівчина – веб-дизайнерка, але кілька місяців тому вирішила спробувати себе в іншій професії. Каже, що на власному прикладі хоче довести: жінки з інклюзією теж гарні.

Ірина Сорока, модель

Мне нравилось, что меня фотографируют, но мне не нравилось то, как я получаюсь. Сейчас я уже меньше боюсь камеру, я привыкла к ней. Я уже сразу знаю, какой стороной мне нужно встать, какая у меня рабочая. Какую позу, если что, быстро принять.

Увечері для моделей підготували зустріч з харківським дизайнером Костянтином Пономарьовим. Він розповів про розвиток моди від 20 сторіччя до сьогодення. За словами дизайнера, інклюзивні модельні агентства вже давно існують у Європі. Тож їхнє заснування в Україні – важливий крок у розвитку вітчизняної фешн-індУстрії.

Костянтин Пономарьов, фешн-дизайнер

Я во-первых категорически возражаю против их необычности. Они нормальные люди. Нормальным людям надо жить в домах, надо передвигаться, надо одеваться. Это все присущие атрибуты нашей жизни. Поэтому моделинг этих людей отличается от моделинга других людей только тем, что те люди ходят, а эти ездят.

Організаторка першого в Україні інклюзивного модельного агентства Олена Шингарьова каже: в учнів вже є помітний прогрес за перший місяць навчання. Вони займаються з викладачами раз на тиждень по 6 годин. Вивчають акторську майстерність, фотопозування, візаж та дефіле. Тепер жінка мріє створити інклюзивну школу моделінгу для дітей.

Олена Шингарьова, директорка інклюзивного модельного агентства

Это направление новое, но оно развивается. Мы уже установили связи с аналогичным французским агентством, которое расположено в Париже. У нас есть некоторые планы, которые я пока еще не готова озвучить.

Заняття триватимуть до кінця жовтня. Після їхнього завершення, запевняють організатори, випускники зможуть брати участь у фешн-показах та стануть професійними моделями.

Ніколь Костенко

Медиа группа «Объектив»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*