У Херсоні відбувся всеукраїнський квест-фестиваль для дітей із синдромом Дауна та їх родин (ВІДЕО)

У Херсоні відбувся всеукраїнський квест-фестиваль для дітей із синдромом Дауна та їх родин (ВІДЕО). херсон, щасливі разом, квест-фестиваль, родина, синдром дауна

У Херсоні відбувся всеукраїнський квест-фестиваль для дітей із синдромом Дауна та їх родин. херсон, щасливі разом, квест-фестиваль, родина, синдром дауна

Творчий конкурс “Незвичайний лук із звичайних речей”, спортивні конкурси – стрибки на батуті, велотрек, тир та інше. У Херсоні 3 серпня відбувся другий всеукраїнський квест-фестиваль “Щасливі разом” для родин, які виховують дітей з синдромом Дауна. Подробиці дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Цього року участь у фестивалі бере 21-на родина. Окрім учасників з Херсонської області є і представники з Києва, Одеси та Миколаєва.

Першим завданням був творчий конкурс “Незвичайний лук із звичайних речей”. Учасники мали зробити з підручного матеріалу костюм для одного з членів родини та пройтись подіумом.

Окрім творчого конкурсу, в програмі фестивалю були і спортивні.

“Такі діти – вони звичайні, як і всі. Але просто в них своя унікальність. Кожна людина особлива по-своєму. Ці діти – вони в нас “сонячні”, – говорить учасник всеукраїнського квест-фестивалю “Щасливі разом” Дмитро Татарін.

Всеукраїнський квест – фестиваль «Щасливі разом»

Творчий конкурс «Незвичайний лук із звичайних речей», спортивні конкурси – стрибки на батуті, велотрек, тир та інше. У Херсоні сьогодні відбувся другий всеукраїнський квест – фестиваль «Щасливі разом» для родин, які виховують дітей з синдромом Дауна.

Опубліковано «Телеканал "Скіфія"».Херсон Субота, 3 серпня 2019 р.

 

Анна Тонг, Ігор Педченко

UA: ХЕРСОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*