У Лубнах відкриють відділення гемодіалізу

У Лубнах відкриють відділення гемодіалізу. лубни, гемодіаліз, лікарня, послуга, процедура

У Лубнах відкриють відділення гемодіалізу. лубни, гемодіаліз, лікарня, послуга, процедура

У Лубнах створюють відділення гемодіалізу. Для цього ремонтують частину першого поверху дитячої лікарні.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Лунін під час робочої поїздки до Лубенського району разом із народним депутатом Анастасією Ляшенко ознайомилися з перебігом робіт.

«У районі живе значна кількість людей, які потребують проведення процедури гемодіалізу. Зараз же пацієнти змушені їздити до Кременчука чи Полтави», – зазначив Дмитро Лунін.

У відділені гемодіалізу за проєктом планують облаштувати дві амбулаторні палати на 8 діалізних місць, маніпуляційну, ординаторську, додаткові приміщення для обслуговування центру.

Працюватимуть у відділенні завідувач, 4 лікарі-нефрологи, старша медсестра, 6 медичних сестер і 5 молодших медичних сестер, а також інженер і технік.

Як зазначив голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко, довгий час приміщення дитячої лікарні не використовували. За сприяння колишнього голови ОДА Олега Синєгубова та народного депутата Анастасії Ляшенко ухвалили рішення облаштувати перший поверх лікарні під відділення з надання послуг із гемодіалізу, адже такі життєпідтримувальні процедури обов’язково мають бути доступними незалежно від місця проживання.

Нині в приміщенні повністю замінили всі внутрішні перегородки. Будівельники вмонтували вхідні та міжкімнатні двері, виконали бетонування підлоги й поштукатурили стіни, змонтували вхідну групу та облаштували пандус, у коридорі зробили підвісну стелю і встановили світильники. Також уже зроблена вентиляція, переробили систему опалення. Крім того, добудували вхідне приміщення.

Також іншу частину першого поверху дитячої лікарні реконструюють під міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та інклюзивну інтеграцію.

Загальна кошторисна вартість проєкту – 10,6 мільйона гривень. Використовується субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, залучених Анастасією Ляшенко.

Полтавська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*