У Маріуполі відбудеться інклюзивна виставка, де покажуть понад 100 робіт

У Маріуполі відбудеться інклюзивна виставка, де покажуть понад 100 робіт. мариуполь, виставка я маю мрію, експозиція, майстер-клас, інвалідність

У Маріуполі відбудеться інклюзивна виставка, де покажуть понад 100 робіт. мариуполь, виставка я маю мрію, експозиція, майстер-клас, інвалідністьСвітлина з відкритих джерел

У маріупольському Центрі сучасного мистецтва і культури імені А. І. Куїнджі вперше пройде інклюзивна виставка художніх творів «Я маю мрію».

Про це PR.UA повідомили організатори ГО «Міський клуб “Повірь у себе”».

Так, роботи декоративно-прикладної творчості представлять понад 100 професійних художників з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

«Зараз ми монтуємо в приміщенні центру всі роботи, які принесли нам на виставку. Крім картин, будуть представлені роботи з бісеру, паперу. Вона пройде з 14 по 19 травня. Кожен бажаючий може безкоштовно відвідати експозицію з 9 ранку і до 17:00», – кажуть організатори.

За їх словами, в рамках виставки також пройде п’ять майстер-класів.

Так, 16 травня відбудуться відразу три заходи – виготовлення квітів з різного матеріалу, виготовлення виробів зі стрічок і плетіння кошиків з паперу.

18 травня пройдуть майстер-класи з виготовлення свічок та мила.

Організатори зазначають, що мета інклюзивної виставки – показати суспільству різні можливості та таланти людей з інвалідністю.

Виставка «Я маю мрію» проводиться у рамках ініціативи «Маріуполь – місто рівних можливостей для всіх», яку реалізує ГО «Повiрь у себе» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні».

Богдан Барабанов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*