У місті відкриють садок для дітей-аутистів

У місті відкриють садок для дітей-аутистів. ігор терехов, харків, візит, дитячий садок, розлади аутистичного спектру

У місті відкриють садок для дітей-аутистів. ігор терехов, харків, візит, дитячий садок, розлади аутистичного спектру

Дитячий садок для вихованців з розладом аутистичного спектра планують відкрити у Харкові.

Про це 26 березня повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов під час візиту до відділення паліативної допомоги – дитячий хоспіс Міської дитячої лікарні №5.

За його словами, такий садок необхідно відкрити, оскільки кількість дітей з розладом аутистичного спектра зростає.

«Сьогодні я обговорив з лікарями дитячого хоспісу, як правильно це зробити. Там працюватимуть різні лікарі – психіатри, логопеди. Спільними зусиллями ми створимо цю установу. Співробітники нового дитячого садка зможуть перейняти досвід роботи у фахівців дитячого хоспісу, частина з яких проходила навчання за кордоном. Такий дитячий садок потрібен Харкову і всій Україні», – повідомив Ігор Терехов.

Довідка. Розлад аутистичного спектру – психічний розлад дитячого віку, що характеризується порушенням соціальної взаємодії і спілкування, повторюваними і стереотипними моделями поведінки і нерівномірним інтелектуальним розвитком, часто з розумовою відсталістю.

Діти-аутисти з особливими талантами часто добре соціалізовані і рухаються назустріч суспільству. Є припущення, що серед відомих людей савантів (до них відносяться аутисти) були геніальні музикант Вольфганг Амадей Моцарт і фізик Альберт Ейнштейн.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*