У Нововолинську відкрили простір для навчання та дозвілля молоді з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

У Нововолинську відкрили простір для навчання та дозвілля молоді з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). нововолинськ, дозвілля, навчання, простір, інвалідність

У Нововолинську відкрили простір для навчання та дозвілля молоді з інвалідністю. нововолинськ, дозвілля, навчання, простір, інвалідність

5-го липня у Нововолинську відбулося відкриття простору для навчання, спілкування та активної соціалізації молоді з інвалідністю.

Проєкти “Пряник для Друга” та “Настолка” реалізовуються в рамках конкурсу соціальних ідей у Нововолинській громаді, що співфінансується міською радою, Європейським Союзом та Британською радою в партнерстві з молодіжним центром “Нові крила”.

Простір знаходиться в приміщенні Нововолинського інституту економіки і менеджменту.

Головою осередку “Пряник для Друга” є Любов Вавдічик і разом із співзасновниками організації – Юрієм та Яною Нінічук, вони згуртували молодь з інвалідністю, аби вона та їхні друзі мали простір для навчання та дозвілля.

Юра Нінічук – куратор проєкту “Настолка”. Він розповідає, що виникла ідея для створення такого простору, адже багато дітей та молоді з інвалідністю сидять вдома і це відображається на їхньому стані.

У Нововолинську відкрили простір для навчання та дозвілля молоді з інвалідністю. нововолинськ, дозвілля, навчання, простір, інвалідність

“Було написано та реалізовано два проєкти. Це навчальний осередок для соціалізації та місце для розваг. Хочеться якомога більше соціалізувати молодь з інвалідністю, бо не вихід закрити її вдома. Ми тут граємо настільні ігри, буде проходити навальний процес і будемо просто спілкуватися”, – говорить Юра.

На відкритті було чимало гостей. Присутнім показали коротеньку театральну виставу, частували смаколиками. Дітки могли пограти настільні ігри.

«БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*