У СОК «Супутник» організовані відпочинкові зміни для інклюзивних дітей (ФОТО, ВІДЕО)

У СОК «Супутник» організовані відпочинкові зміни для інклюзивних дітей (ФОТО, ВІДЕО). кременчук, сок супутник, відпочинок, табір, інвалідність, person, indoor, toddler, child art, child, clothing, human face, girl, young, classroom. A group of people sitting at a table

У СОК «Супутник» організовані відпочинкові зміни для інклюзивних дітей. кременчук, сок супутник, відпочинок, табір, інвалідність

Кременчук. Цього року у СОК «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» впроваджено унікальний пілотний проект – відпочинкові зміни для дітей з особливими потребами.

Для того, щоб інклюзивні діти мали змогу відпочивати у таборі, цього року було завершено капітальний ремонт другого корпусу, де створено всі необхідні умови для відпочинку дітей разом з батьками. Для роботи з особливими дітьми заклад отримав спеціальні сертифікати. Інклюзивні зміни коротші, ніж звичайні, діти з інвалідністю разом із батьками відпочиватимуть у таборі протягом 10 днів. За словами керівника ДЗОВ «Зоряний» та «Супутник» Григорія Угніча, цей проект унікальний не тільки для Кременчука. Зазвичай з дітьми, що мають особливі потреби, проводяться спеціалізовані заняття, але практики, щоб вони були поєднані з відпочинком у звичайному позаміському таборі в Україні немає.

На першій інклюзивній зміні у СОК «Супутник» вже відпочило і оздоровилося 22 дітей, наразі триває друга оздоровча зміна для 24 особливих дітей. Інклюзивні діти разом з батьками активно і змістовно проводять час. Вони грають у розвиваючі ігри, катаються на поні, займаються творчістю, ліпленням, беруть участь у таборних заходах, дискотеках, проходять соціалізацію і заводять нових друзів. Батьки задоволені, що їх малюки мають змогу відпочити у позаміському таборі разом з іншими дітьми.

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*