У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу

У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу. київ, леся петрівська, воєнний час, гуманітарна допомога, інвалідність

У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу. київ, леся петрівська, воєнний час, гуманітарна допомога, інвалідність

У столиці людям з інвалідністю та маломобільним групам населення надають адресну гуманітарну допомогу з метою забезпечення першочергових потреб мешканців.

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, у час повномасштабного військового вторгнення країни-агресора на територію України люди з інвалідністю та маломобільні групи населення опинились у вкрай скрутному положенні, сотні громадян не мають змоги самостійно задовольняти першочергові потреби.

«Наразі одним із пріоритетів роботи для нашої команди є забезпечення базових соціальних потреб осіб з інвалідністю, людей похилого віку та інших маломобільних громадян. З перших днів війни відвідуємо киян, які потребують постійної допомоги та надаємо їм гуманітарну допомогу. Так регулярно адресно доставляємо громадянам крісла колісні, продуктові набори, засоби гігієни, медичні вироби, а також дитяче харчування та подарунки для малюків. Ми спілкуємось з мешканцями та допомагаємо їм вийти зі складної життєвої ситуації та адаптуватись до нових обставин воєнного часу. Необхідно підтримувати один одного та надавати необхідну допомогу всім тим, хто зараз цього потребує», – розповіла Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що необхідно встановлювати додаткові соціальні гарантії для мешканців та піклуватись про всіх людей, які постраждали в результаті російсько-української війни.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*