У Сумах пройшов театральний фестиваль людей з особливими потребами (ВІДЕО)

У Сумах пройшов театральний фестиваль людей з особливими потребами (ВІДЕО). суми, актор, обмеженими можливостями, особливими потребами, театральний фестиваль, dance, person, clothing, woman, dress. A group of people wearing costumes

30 травня на сцені Сумського театру юного глядача свої вистави презентували 12 колективів із Сумської області, Харкова та Києва.

Свої акторські здібності продемонстрували 87 дітей та 11 дорослих з обмеженими можливостями, наймолодшим акторам було по чотири роки. За словами організатора фестивалю «Веселка», директора Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олени Сущенко, такий захід у Сумах проводиться вже в 12-й раз, і його головна мета – привернути увагу суспільства до проблем сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Це мій перший виїзд за кордони Києва без батьків. І якщо чесно, він був дуже хвилюючим. Я і на режисера накричав перед спектаклем, і з його помічником сперечався, але попри все це ми з собою стали боротися, -поділився своїми враженнями юний актор із Києва Антон Семирозуменко.

14-річна учасниці фестивалю із Сум Ксенія Авраменко каже, що фестиваль для неї – це нагода показати себе.

– Гра на сцені розвиває кругозір і дає можливість поспілкуватися з іншими дітьми, – розповів сумчанин Віталій Кравченко, який уже вшосте бере участь у фестивалі «Веселка».

UA:СУМИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*