У Тернополі встановили новий рекорд України

У Тернополі встановили новий рекорд України. тернопіль, діти, показ мод, рекорд україни, інвалідність

У Тернополі встановили новий рекорд України. тернопіль, діти, показ мод, рекорд україни, інвалідністьСуспільне Тернопіль

Новий рекорд України встановили в Тернополі. 58 дітей з інвалідністю одночасно взяли участь у показі мод, повідомляє Суспільне.

На подіум діти вийшли в спідницях і шаликах, які пошили із найдовшого шлейфа випускної сукні. Минулого року цей шлейф також увійшов до книги рекордів України, розповіла дизайнерка Наталі Стефанчук:

“102 метри 87 сантиметрів шлейфу випускної сукні. Його ми порізали на спіднички і шарфики”.

У Тернополі встановили новий рекорд України. тернопіль, діти, показ мод, рекорд україни, інвалідністьСуспільне Тернопіль / Наталі Стефанчук

Представниця національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова розповіла, рекорд за участю такої кількості дітей з інвалідністю в Україні зареєстрували вперше:

“Це найкращий подарунок, який ми змогли зробити всій Україні, показати, що ці дітки імплементовані в наше суспільство, в наше життя. Ми сьогодні маємо 58 дітей, які взяли участь у цьому показі мод, і новий рекорд України”.

У Тернополі встановили новий рекорд України. тернопіль, діти, показ мод, рекорд україни, інвалідністьСуспільне Тернопіль / Лана Вєтрова

За 30 років на Тернопільщині встановили 60 рекордів України, розповіла Лана Вєтрова. За її словами, наша область – у списку 10 областей України з найбільшою кількістю національних рекордів.

Ростислав Фук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*