Український культурний фонд підтримав проєкт ГО «Сонячні діти Херсонщини»

Український культурний фонд підтримав проєкт ГО «Сонячні діти Херсонщини». адаптація, проєкт fashion party ми в тренді, синдром дауна, суспільство, інвалідність

Український культурний фонд підтримав проєкт ГО «Сонячні діти Херсонщини». адаптація, проєкт fashion party ми в тренді, синдром дауна, суспільство, інвалідністьЗа фінансової підтримки Українського культурного фонду Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» реалізувала культурно-мистецький проєкт «Fashion party «Ми в тренді» в трьох містах України: Херсоні, Миколаєві та Вінниці.

Мета проєкту – соціальна, психологічна адаптація дітей та молоді з інвалідністю в суспільстві, виявлення їх талантів, підвищення впевненості, мотивація до активної життєвої позиції, а також можливість звернути увагу громадськості на життя людей з інвалідністю

В рамках проєкту три українські дизайнерки: Олександра KNIGA, Марина Григорцева і Наталія Швець розробили дизайн та пошили одяг для 62 дітей, у тому числі з інвалідністю. Кожна з дизайнерок мала можливість проявити себе по-особливому. Олександра KNIGA обрала 5 локацій Херсонщини для демонстрації колекції одягу, показавши туристичну привабливість свого краю. Наталія Швець у створенні колекції використовувала твори великих художників, а Марина Григорцева співпрацювала з юною художницею, яка малювала на одягу яскраві малюнки.

Юні учасники вивчили хореографію для показу одягу під запальну композицію української співачки Світлани Тарабарової «Маніфест».

Фотографи та відеографи фіксували всі події проєкту: від знайомства дизайнерок з моделями до фінального показу одягу, презентували фотовиставку світлин учасників та змонтували короткометражний фільм.

На думку організаторів проєкту, беручі участь у проекті, фахівці збагатили свій досвід інклюзивної практики в світі моди та зможуть заохотити інших долучатися до участі у подібних проєктах.

Дізнатися більше про проєкт та подивитися фільм можна на сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/Fashion.party.We.are.in.trend.2020

Організатори: Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» – це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.

Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/

Тел.: 0997028895 – Ірина, 0505718519 – Тетяна.

«Херсонщина за день»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*