В Google Maps додали маршрути для людей на інвалідних візках

В Google Maps додали маршрути для людей на інвалідних візках. google maps, громадський транспорт, маршрут, функція, інвалідний візок, person, outdoor, tire, wheel, auto part, bicycle, land vehicle, bicycle wheel, vehicle, feet. A person sitting in a car

В Google Maps додали маршрути для людей на інвалідних візках. google maps, громадський транспорт, маршрут, функція, інвалідний візок

Карти Google запускають нову функцію, щоб допомогти людям на візках планувати маршрути.

Про це пише Evening Standard.

Для цього у службі «Карти» з’явився новий фільтр, що дає користувачам змогу вибрати параметр «Доступно для інвалідних візків» під час перегляду маршрутів громадського транспорту по місту.

Функцію запустили в Лондоні, Токіо, Мехіко, Бостоні та Сіднеї. Очікується, що у майбутньому новий фільтр з’явиться й у інших містах світу.

«Кожен повинен мати можливість відкрити світ і рухатися містом за допомогою карт Google, тому ми раді представити інформацію про доступні маршрути громадського транспорту», — повідомили у Google.

Зазначається, що Google повинен буде забезпечити точність даних, щоб запобігти затримці людей, якщо безпечні шляхи будуть тимчасово недоступні.

«Дивись.info»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*