В лікарні Богуслава відкрили відділення гемодіалізу (ФОТО)

В лікарні Богуслава відкрили відділення гемодіалізу (ФОТО). богуслав, відділення, гемодіаліз, лікарня, пацієнт

В лікарні Богуслава відкрили відділення гемодіалізу. богуслав, відділення, гемодіаліз, лікарня, пацієнт

Тепер на лікування не потрібно їхати до Києва чи Білої Церкви

В Богуславській центральній лікарні відкрили відділення амбулаторного гемодіалізу. Про довгоочікувану у місті подію розповів директор медичного закладу Сергій Унгурян, передають “Коментарі”.

На відкриття відділення гемодіалізу у Богуславі дуже довго чекали люди, які гостро потребують цієї життєнеобхідної процедури. Роками цим пацієнтам доводилося їздити в лікарні Білої Церкви або в Київ.

“Було немало об‘єктивних та суб‘єктивних моментів, які відтермінували цю подію. Ковід, війна, але головне — не могли знайти лікаря, який би очолив цей напрямок. Нарешті, на початку червня лікар приступив до роботи і почався фінальний процес підготовки до відкриття”, — зазначив Унгурян.

На відкритті нового відділення у четвер, 25 серпня, були присутні представники місцевої та обласної влади, а також представник фірми Lysoform, яка надала обладнання. Керівник Богуславської центральної лікарні Сергій Унгурян подякував усім, хто допомагав у відкритті нового відділення.

Наталья Некрасова

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0r4FiNhxhrruSYuWaFZQ9EtzZx5Jv8Dgt8Ltqpz32JCA2yipGZsKREggiqNwPb7vdl&id=100001438440236

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*