В Україні може початися спільне з Ізраїлем виробництво протезів – Посольство

В Україні може початися спільне з Ізраїлем виробництво протезів – Посольство. ізраїль, виробництво, перемовини, протез, співпраця, indoor, medical equipment, person, tool, office supplies, medical, health care, watch, sewing machine, scientific instrument. A hand holding a toothbrush

Українська та ізраїльська сторони ведуть перемовини щодо налагодження спільного виробництва протезів на території нашої держави. Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Ізраїлі у соцмережі Facebook.

“Посол України Євген Корнійчук відвідав офіс TOM Tikkun Olam Makers, де ознайомився з технологічними альтернативами у сфері протезування та догляду за людьми з обмеженими можливостями.

Було обговорено та домовлено про шляхи подальшої співпраці. Зокрема, обговорювалися шляхи налагодження співпраці з українською стороною у контексті спільного виробництва протезів на території України”, – йдеться в повідомленні.

В Посольстві також зазначили, що потреба в протезуванні серед українців зросла з початку російського вторгнення.

«На жаль, питання доступного протезування та реабілітації є наразі дуже актуальними в Україні через жорстоку війну рф та велику кількість людських жертв як серед військових так і мирного населення», – підкреслюється в повідомленні.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*