В Ужгороді пройде семінар для батьків дітей-аутистів

В Ужгороді пройде семінар для батьків дітей-аутистів. ужгород, аутизм, діти-аутисти, семінар, тренинг, indoor, person, boy, computer, toddler. A man sitting on a table

В Ужгороді 23 лютого відбудеться тренінг для батьків дітей з аутистичним спектром розладу, фахівців, які працюють з такими дітками та всіх охочих. Захід під назвою «Аутизм: діагноз, сенсорна інтеграція, навчання» проведе Консул провідної європейської організації «Аутизм–Європа», засновник фонду «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

Під час цього заходу присутні зможуть дізнатися про нові практики та підходи в постановці діагнозу і організації процесу навчання особливих діток. Також фахівці обговорять різного роду послуги, які повинні бути доступними дітям з аутизмом в нашому регіоні. До речі, Інна Сергієнко – не лише фахівець, але й мама дитини з аутизмом.

Окремо буде висвітлено питання реалізації обласної цільової програми «Психолого-педагогічний та медико-соціальний супровід дітей та дорослих із розладами аутистичного спектру на 2016–2020 роки». Програму прийняли депутати обласної ради у березні 2016 року. Наразі йдеться про відкриття в Ужгороді сучасного центру з відповідним приміщенням, корекційно-абілітаційним обладнанням та доступом дітей до корекції відповідно до розробленої для кожної дитини з аутистичним спектром розладу індивідуальної програми реабілітації.

Захід відбудеться в Ужгороді у актовому залі Карпатського університету ім.А.Волошина за адресою вул.Гойди, 4.

Участь в семінарі – безкоштовна.

Зареєструватися необхідно за цим посиланням: https://goo.gl/forms/OO2AwMUvkBD5Du8t2

Деталі за номером: 050-616-92-03 (Ольга)

Прес-служба ГО “Щасливі діти”

zaholovok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*