Відбулось друге засідання національної платформи раннього втручання

Відбулось друге засідання національної платформи раннього втручання. проект twinning, засідання, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, computer, furniture, indoor, person, clothing, desk, table, laptop, office building, whiteboard. A person sitting in a room

Відбулось друге засідання національної платформи раннього втручання. проект twinning, засідання, раннє втручання, реабілітація, інвалідність18 вересня 2017 року в Міністерстві охорони здоров’я України відбулось друге засідання національної платформи раннього втручання.

Під час зустрічі Маргарита Кропівницька, контактна особа від Мінсоцполітики, визначена Меморандумом, виступила з презентацією щодо реалізації проекту TWINNING “Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”.

У виступі вона зазначила, що результатом проекту повинна стати наближена до європейських норм і стандартів нормативно-правова база з питань раннього втручання.

Представник Мінсоцполітики доповіла, що на даному етапі проводяться грунтовний аналіз існуючої системи в країнах Європейського Союзу, розробляються стандарти, формується стратегія з підготовки відповідних кадрів для надання послуг з раннього втручання в Україні.

Як зазначалося раніше, підставою для запровадження національної платформи раннього втручання стало підписання відповідного Меморандуму між Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та Міністерством охорони здоров’я, Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики України, Благодійним фондом «Інститут раннього втручання», Громадською організацією «Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей», Європейською асоціацією раннього втручання «EURLYAID», Фундацією SOFT TULIP та Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна асамблея людей з інвалідністю України».

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*