Відбувся форум для жінок з інвалідністю (ВІДЕО)

Відбувся форум для жінок з інвалідністю (ВІДЕО). миколаїв, досвід, жінка, форум, інвалідність, person, human face, clothing, smile, woman, indoor, man, group, girl, posing. A group of people posing for the camera

Відбувся форум для жінок з інвалідністю. миколаїв, досвід, жінка, форум, інвалідність

У Миколаєві відбувся форум для жінок з інвалідністю – учасники ділилися досвідом своєї громадської діяльності у вирішенні нагальних проблем людей з інвалідністю та особистим життєвим досвідом.

«Жінки: лідери думок – лідери змін» – із такою назвою в бібліотеці імені Марка Кропивницького відбувся форум для жінок з інвалідністю Миколаївщини. Його організувала спільно з департаментом соціального захисту обласна організація «Союз осіб з інвалідністю», що налічує 27 районних організацій.

10 жінок – викладачки, депутатки, письменниці, голови громадських організацій тощо ділилися досвідом з гостями форуму, розповідали про життєві перемоги та підтримку з боку найрідніших.

Ольга Виноградова – радниця Миколаївського міського голови з вирішення питань людей з інвалідністю та працівниця фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Вікторія», розповідає:

У нас у місті зараз працює програма щодо обладнання пандусів у багатоквартирних будинках, де живуть люди з інвалідністю. Зокрема відкидний пандус у під’їзді на першому поверсі, що встановлюються департаментом ЖКГ за бюджетні кошти. Та найбільша наша проблема з приватними підприємцями, які неохоче встановлюють пандуси. Але ми над цим працюємо і намагаємось пояснити, що ми такі ж споживачі і будь-яка послуга має бути доступною всім.

Авторка: Катерина Балєєва

Оператор: Ігор Чорний

:МИКОЛАЇВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*