Відкрито фотовиставку «Жити на рівних», присвячену 10-річчю Конвенції про права осіб з інвалідністю

Відкрито фотовиставку «Жити на рівних», присвячену 10-річчю Конвенції про права осіб з інвалідністю. інвалідністю, poster, person, screenshot, clothing. A person standing in front of a building

1_02_4_1480508686-4876

30 листопада 2016 року, напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю (3 грудня), у приміщенні Мінсоцполітики відкрито фотовиставку «Жити на рівних», присвячену 10-річчю Конвенції про права осіб з інвалідністю.

Фотовиставка розповідає історії чоловіків, жінок, дітей із Швеції та України, які, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті.

Захід організовано Всеукраїнським громадським об’єднанням „Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні” спільно з Міністерством соціальної політики за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USID).

За словами заступника Міністра Наталії Федорович, цей захід є прикладом партнерства громадськості та держави, адже „Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні” – це одна з найбільших громадських організацій, що виступає партнером держави в розв’язанні проблемних питань щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

Сьогодні в Україні близько 6% осіб мають інвалідність. Реалізація всіх прав людини всіма членами суспільства – в тому числі щодо повної участі людей з інвалідністю в житті суспільства та його розвитку – один з пріоритетів держави. Крім того, одним з головних завдань у сфері зайнятості Мінсоцполітики визначило забезпечення людей з інвалідністю, які можуть та хочуть працювати, гідною роботою.

«Національне законодавство щодо соціального захисту осіб з інвалідністю є достатньо прогресивним. Урядом, Міністерством спільно з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю приділяється увага внесенню змін в нормативно-правові документи з метою покращення життя людей з інвалідністю та забезпечення їм рівних можливостей. Якомога краще про це свідчить гасло Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю – «Всі різні, але всі рівні», – зазначила Наталя Федорович.

У церемонії відкриття взяли участь заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, Генеральний секретар ВГО „Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні” Вікторія Назаренко, директор Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики Оксана Полякова, голова всеукраїнської громадської організації „Група активної реабілітації” Володимир Азін.

Ознайомитися з експонатами фотовиставки можна буде до 12 грудня ц.р.

Фото: Укрінформ

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*