Відпочинок для дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Відпочинок для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. київ, відпочинок, молодь, розвиток, табір

Відпочинок для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. київ, відпочинок, молодь, розвиток, табір

Київ. У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району організований відпочинково-оздоровчий табір денного перебування, програма якого враховує специфіку дітей та молоді з особливими потребами.

Відтак, 17 червня 2022 року успішно завершила свою роботу ІІ зміна літнього оздоровчого табору для дітей з функціональними обмеженнями.

Під час перебування у таборі вихованці Центру опановували риболовні навички (мілка моторика, концентрація уваги, самоорганізація), відвідали «Поні Клаб», пожежну частину, парки (це сприяло розвитку, прагнення до змістовного дозвілля, виховання прагнення спілкуватися з однолітками і дорослими), переглянули мультфільми та цікаві фільми у кінотеатрі «Флоренція», позайматися різними майстер-класами, загартуватися та смакували щоденними обідами.

Діти та їх батьки отримали справжнє задоволення та провели змістовно час.

Довідково.

Мета табору – забезпечення всебічного розвитку молоді з функціональними обмеженнями засобами мистецтва, спорту, розвиваючих заходів, екскурсій тощо.

Цільова аудиторія: молодь з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи – вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району та члени їх сімей.

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*