Всесвітньовідомі хірурги подарували слух трьом діткам зі Львова

Всесвітньовідомі хірурги подарували слух трьом діткам зі Львова. advanced bionics, львів, кохлеарна імплантація, слух, хірург

Всесвітньовідомі хірурги подарували слух трьом діткам зі Львова. advanced bionics, львів, кохлеарна імплантація, слух, хірургФото: Львівський “Охматдит”

Всесвітньовідомі хірурги подарували слух трьом діткам зі Львова

В обласній дитячій клінічній лікарні повідомили про старт Програми слухових імплантів, передає “Еспресо.Захід”.

Допомогти львівським медикам провести кохлеарні імплантації приїхав один із найбільш відомих отохірургів у світі, керівник Клініки оториноларингології в Антверпені (Бельгія), професор Анджей Жаровський, керівник Клініки дитячої оториноларингології в Бидгощі (Польща), професор Юзеф Мєжвінський і професор із Клініки оториноларингології в Любліні (Польща) Марцін Шиманський. До слова, обоє польських професорів вважаються одними з найкращих отохірургів Центральної та Східної Європи.

Разом із командою львівських оториноларингологів на чолі з керівником Клініки хірургії голови й шиї Федором Юрочком іноземні фахівці виконали три безплатні кохлеарної імплантації. Дітки, яких прооперували, — зі Львова, Львівської області та Закарпаття.

“Це епохальна подія не лише для нашої Клініки та лікарні, а й для всієї Львівщини і західної України, — прокоментував Федір Юрочко. — Ще у 2012 році професор Юзеф Мєжвінський сказав, що мріє, щоб у львівському “Охматдиті” встановлювали кохлеарні імпланти. Але, щоб це робити, повинна бути цілісна Програма з “руками і ногами”. Тобто, це не тільки сама операція, а увесь шлях — від виявлення й остаточної діагностики слуху, до операції та згодом активної тривалої реабілітації. І таку Програму зараз створили в нашій обласній дитячій лікарні”.

Імпланти лікарні подарувала американська компанія-виробник “Advanced Bionics”. Вартість одного кохлеарного імпланта сягає 25 тисяч доларів.

За словами керівника Львівського “Охматдиту” Дмитра Квіта, ця Програма є останнім етапом створення центру слухопротезування у західному регіоні. “На жаль, для воюючої держави кохлеарні імпланти дуже дороге “задоволення”. Проте ми сподіваємося, що їх включать у державу програму”, — додав він.

Всесвітньовідомі хірурги подарували слух трьом діткам зі Львова. advanced bionics, львів, кохлеарна імплантація, слух, хірургФото: Львівський “Охматдит”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*