Як особливі дітки досліджували історичний Луцьк (ФОТО)

Як особливі дітки досліджували історичний Луцьк (ФОТО). луцьк, квест, особливими потребами, синдром дауна, учасник, person, ground, clothing, jeans, smile, outdoor, footwear, trousers, group, sunglasses. A group of people standing in front of a crowd posing for the camera

Як особливі дітки досліджували історичний Луцьк. луцьк, квест, особливими потребами, синдром дауна, учасник

У неділю, 18 червня, відбувся історичний квест «Упізнай Луцьк», в якому взяли участь діти з особливими потребами, їх батьки та активна луцька молодь. Змагатися у знанні міста зголосилося 5 команд. Інформує «Волинська правда».

За умовами квесту, кожній з них запропонували 10 світлин стародавнього Луцька, а учасникам слід було відшукати це місце і сфотографуватися на фоні тієї чи іншої будівлі. Допомагав командам підказками перший в Україні студент із синдромом Дауна, лучанин Богдан Кравчук. Нині хлопець успішно здобуває фах історика у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Серед споруд, які пропонували упізнати в нинішньому Луцьку – будинок луцьких підприємців Кронштейнів (сучасний Медичний коледж), синагога, костел святих Петра і Павла, кам’яниця «Пекло» (будинок розпусти у давнину) та інші.

Найшвидше впоралася з завданням команда «21-ий кадр», яку сформували члени ГО «Даун-синдром». Друге місце у квесті дісталося команді «Супер Стар», а третє – у команди «Ейфорія». Переможці отримали дипломи за участь у квесті, а також квитки на науково-популярну лекцію «Quantum» від партнерів – Мистецького об’єднання «СтендаЛь».

Захід організували і провели за підтримки Центру туристичної інформації та «Громадського. Волинь».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*