Як подорожувати світом людям з інвалідністю – вчать у Вінниці (ВІДЕО)

Як подорожувати світом людям з інвалідністю – вчать у Вінниці (ВІДЕО). вінниця, подорож, поїздка, центр реабілітації гармонія, інвалідність

Як подорожувати світом людям з інвалідністю – вчать у Вінниці. вінниця, подорож, поїздка, центр реабілітації гармонія, інвалідністьСуспільне Вінниця

Що взяти із собою у подорож та куди звертатися, якщо виникнуть проблеми під час поїздки, розказують людям з інвалідністю у центрі реабілітації «Гармонія». Про це Суспільному розповіла соціальний педагог Оксана Крижанівська.

Каже, роблять це у форматі настільної гри «Ліза та її друзі подорожують світом». Інформаційно-просвітницьку гру створили представники Міжнародної організації з міграції.

«Основна мета — навчитися подорожувати безпечно, набути нових навичок, навчити, як формувати валізу, куди звертатися, що робити під час виникнення проблем», – розповідає Оксана Крижанівська.

Перед початком гри кожен учасник обирає для себе паперову фігурку людини.

Як подорожувати світом людям з інвалідністю – вчать у Вінниці. вінниця, подорож, поїздка, центр реабілітації гармонія, інвалідність

Ними учасники пересуваються мапою та відповідають на запитання куратора.

Серед відвідувачів центру — тридцятирічний Антон Кибенко. 20 років хлопець пересувається на візку. Говорить, веде активний спосіб життя. Тричі на рік подорожує.

«Мені подобається режим «вільного мандрівника». Це коли ти сам складаєш маршрути: їду вивчати ту місцевість, спілкуватися з людьми. Це досить цікаво», – розповідає Антон Кибенко.

У центр реабілітації «Гармонія» Антон приїхав пограти у настільну гру.

Серед учасників гри і Марія Остапенко. Каже, мріє поїхати закордон.

Ольга Федоренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*