За 20 років кількість людей з інвалідністю в Україні зросла вдвічі

За 20 років кількість людей з інвалідністю в Україні зросла вдвічі. павло розенко, договір, засідання, зобов'язання, інвалідність, laptop, person, computer, indoor, human face, man, clothing, working, people, bottle. Vyacheslav Kyrylenko, Pavlo Rozenko looking at a laptop

За 20 років кількість людей з інвалідністю в Україні зросла вдвічі. павло розенко, договір, засідання, зобов'язання, інвалідність

Приблизно кожен 16-й українець має інвалідність. Про це на засіданні ради у справах людей з інвалідністю заявив віце-прем’єр України Павло Розенко, передає кореспондент АСН. Всього, за його словами, в Україні 2,6 мільйона людей мають інвалідність. Примітно, що кількість людей з інвалідністю з року в рік зростає.

«Так, якщо в кінці 80-х років кількість людей з інвалідністю становила близько 3% від усього населення, то зараз – це близько 6% населення. Станом на початок 2017 року загальна кількість людей з інвалідністю склала 2,6 млн. З них – більше 240 тисяч – 1 група, 900 тисяч – 2 група, і 1,3 млн – 3 група. З цього числа – дітей з інвалідністю близько 156 тисяч».

При цьому Розенко впевнений, що держава приділяє достатньо уваги “виконанню міжнародних зобов’язань щодо людей з інвалідністю”. На підтвердження своїх слів він перерахував кілька різних міжнародних договорів і конвенцій, затверджених Кабміном.

«АСН»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*