Запорізькі актори інклюзивної трупи презентували гостросоціальну благодійну виставу (ВІДЕО)

Запорізькі актори інклюзивної трупи презентували гостросоціальну благодійну виставу (ВІДЕО). запоріжжя, актор, вистава світло в темряві, інвалідність, інклюзивна трупа рівні можливості

Запорізькі актори інклюзивної трупи презентували гостросоціальну благодійну виставу. запоріжжя, актор, вистава світло в темряві, інвалідність, інклюзивна трупа рівні можливості

Світло можна побачити навіть в найтемніший момент життя. Під таким гаслом актори інклюзивної трупи «Рівні можливості» на закритому показі презентували виставу в Театрі молоді. Назвали її «Світло в темряві». Коли саме колектив презентуватиме виставу на широкий загал – в матеріалі.

Сюжет розгортається навколо жителів одного подвір’я, де у кожного свої проблеми. Зокрема, це самотність підлітків, проблеми самореалізації людей з інвалідністю, алкоголізм та домашнє насильство.

“Наше завдання показати, як воно є в деяких сім’ях, – пояснює акторка інклюзивної трупи “Рівні можливості” Єлизавета Крамаренко, – і щоб на це не закривали очі. Щоб люди бачили, які є проблеми, і щоб вони розуміли, що не повинно бути так, що якщо є якась проблема, то її обов’язково треба вирішувати.”

Головна героїня п’єси – Діана. Все своє життя дівчина провела в колісному кріслі. Попри труднощі вона намагається працювати, аби забезпечити маленьку сестричку. Планує найняти помічника, оскільки сама вже не справляється. Крім того, дядько, з яким Діана живе, пиячить.

Терпіти таке ставлення дівчина вже не могла, тож попрохала найнятого помічника допомогти їй вчинити самогубство. Протягом усієї вистави герої балансують на межі відчаю та кохання. Врешті-решт, долаючи різні перешкоди, любов перемагає.

П’єсу режисерка Маріанна Смбатян написала два роки тому, і запоріжці її вже бачили. Однак за останні півроку авторка доопрацювала сценарій, додала кілька нових сцен та персонажів.

“Це зовсім, можна сміливо сказати інша вистава, – розповідає режисерка інклюзивної трупи “Рівні можливості” Маріанна Смбатян. – І мені вдалося вмовити виконавця, соліста групи “Sky”, зв’язатися з ним особисто і офіційно він дозволив використати їхню пісню для того, щоб підкреслити почуття героїв. Ми зняли відео… Тобто у цій виставі поєдналися кіно і театр.”

Головна ідея вистави – показати, що безвихідних ситуацій не буває, і своє життя кожен може змінити у будь-який момент. Побачити оновлену виставу від трупи «Рівні можливості» усі охочі зможуть вже за місяць. Оскільки спектакль благодійний, зібрані з продажу квитків кошти спрямують на потреби Збройних сил України.

Телеканал MTM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*