Знайомимось з Дорожньою картою для людей з інвалідністю

Знайомимось з Дорожньою картою для людей з інвалідністю. дорожня карта, харків, корисна інформація, інвалід, інвалідність, sign, design, person, woman, poster, clothing, screenshot. A group of people sitting in front of a sign

Знайомимось з Дорожньою картою для людей з інвалідністю. дорожня карта, харків, корисна інформація, інвалід, інвалідність

Протягом травня в територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова проведено роботу щодо ознайомлення та подальшої роботи з Дорожньою картою для людей з інвалідністю, яка підготовлена Управлінням праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради за участю Громадської організації інвалідів «Креавита».

На нарадах соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома огляд Дорожньої карти для людей з інвалідністю було зроблено завідувачем відділення Сєвєріною З.П. Проведено роз’яснювальну роботу з цього питання з відвідувачами відділення денного перебування, які отримують соціальну послугу денного догляду. Завідувач відділення Артьомова Н.В. дуже детально зупинилась на всіх розділах карти, адже це актуально для отримувачів цієї послуги, бо більшість з них мають групу інвалідності.

Електронний соціальний офіс у терцентрі (диспетчер Шитова К.В.) також активно працює з розповсюдження цієї корисної інформації для людей з інвалідністю. Всі, хто звернувся за Дорожньою картою для людей з інвалідністю, підкреслюють, що інформація підібрана корисна та має практичну направленість. На стенді електронного соціального офісу розміщена інформація, де можна знайти карту в електронному вигляді, а всім бажаючим диспетчер може надати її в паперовому вигляді.

Інформаційні та консультаційні послуги з цього питання в усіх підрозділах терцентру проводимуться і надалі.

Територіальний центр надання соціальних послуг Немишлянського району

Єдина соціальна мережа міста Харкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*