Консультативну допомогу батькам дітей з особливими освітніми потребами забезпечать інклюзивні ресурсні центри

1 28 IMG 2346. особливими освітніми потребами

Міністерством освіти і науки України спільно з представниками ВФ «Крок за кроком», ВГСПО «Національна Асамблея інвалідів України» продовжується робота щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на освіту.

Зазначене питання розглядалося на засіданні робочої групи в рамках реалізації проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».

Мета проекту – покращити умови для дітей з особливими освітніми потребами отримання рівного доступу до освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі та створити інклюзивні ресурсні центри (ІРЦ).

Такі центри передбачається створити в шести областях України: Черкаській, Харківській, Одеській, Вінницькій, Волинській областях та у місті Києві. Основною метою діяльності ІРЦ є надання консультативної підтримки батькам дітей з особливими освітніми потребами, поширення інклюзивних освітніх практик шляхом обміну інформацією та знаннями між педагогами та науковцями.

Під час засідання робочою групою обговорено перелік областей-учасників проекту, план діяльності проекту, визначені та затверджені повноваження робочої групи.

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*