Авдіївці з інвалідністю мають змогу отримати освіту в Навчально-реабілітаційному закладі на Хмельниччині

Авдіївці з інвалідністю мають змогу отримати освіту в Навчально-реабілітаційному закладі на Хмельниччині. кам'янець-подільський державний інститут, бакалавр, освіта, студент, інвалідність, bicycle, wheel, land vehicle, outdoor, tire, vehicle, bicycle wheel, cart. A bicycle parked on the side of a building

Управління соціального захисту населення повідомляє особам з інвалідністю про діяльність Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти “Кам’янець-Подільський державний інститут”, що на Хмельниччині.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі. Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО. Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись особам з числа маломобільної групи населення.

Інформуємо потенційних вступників та батьків про можливість безкоштовного навчання за престижними спеціальностями. Особлива увага приділяється особам з інвалідністю, дітям-сиротам, особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідам війни, переселенцям зі сходу, учасникам бойових дій (АТО, ООС).

Контактні дані зазначеного навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти: вул. Годованця, буд. 13, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300, тел. (03849) 3-26-51, email: , posek.km.ua.

Алёна Светлова

AVDEEVKA.CITY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*