Безкоштовна вища освіта для осіб з інвалідністю за спеціальністю “Фінанси, банківська справа і страхування”

Безкоштовна вища освіта для осіб з інвалідністю за спеціальністю “Фінанси, банківська справа і страхування”. апсвт, вища освіта, проект, спеціальність, інвалідність

Безкоштовна вища освіта для осіб з інвалідністю за спеціальністю “Фінанси, банківська справа і страхування”. апсвт, вища освіта, проект, спеціальність, інвалідність

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ) в рамках проекту “Вір у себе” надає можливість особам з інвалідністю пройти навчання за магістерською та бакалаврською програмами за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування» за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

У 2021 році ця можливість пропонується вже вшосте! За роки реалізації проекту понад 100 осіб з інвалідністю з різних куточків України стали студентами та навчаються безкоштовно, а деякі вже успішно завершили навчання й отримали омріяні дипломи державного зразка. Доступні денна та заочна форми навчання.

Відгуки учасників проекту можна переглянути за посиланням: https://www.socosvita.kiev.ua/node/2385

Можливість здобути вищу фінансову освіту адресована тим, для кого актуальна хоча б одна з перелічених життєвих ситуацій:

  • Наявний інтерес до тематики фінансів та бізнесу.
  • Бажання оволодіти новою сучасною професією.
  • Готовність перетворити мрію про власний бізнес у реальність.
  • Ви займаєте відповідальну посаду, керуєте проектом чи підприємством і потребуєте підвищення кваліфікації у сфері фінансів.
  • Вам не вистачає знань у фінансах, проте є бажання у простій та зрозумілій формі навчитися управляти особистими фінансами.
  • Ви маєте економічну освіту, проте потребуєте “свіжих” актуальних знань, щоб досягти нових висот.
  • Ви працюєте у певній сфері та плануєте вийти на новий рівень розвитку: зайняти керівну посаду або відкрити власний бізнес.

Викладачі програми – команда досвідчених експертів з практичним досвідом роботи у бізнесі та фінансовій системі.

Для участі у проекті пропонуємо пройти реєстрацію за посиланням.

Контактна особа: Гуляєва Людмила, тел.050-411-48-12,

Людмила Гуляєва

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*