Чортків: Інклюзивно-ресурсний центр переїде у відремонтоване приміщення

Чортків: Інклюзивно-ресурсний центр переїде у відремонтоване приміщення. ірц, чортків, допомога, особливими освітніми потребами, ремонт, person, indoor, clothing, land vehicle, wheel, wheelchair. A person sitting at a table

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» більше року працювала у приміщенні гуртожитку, що біля Чортківської гімназії №3 імені Романа Ільяшенка, за адресою вул. Є.Коновальця, 13. Нагадаймо, що після початку повномасштабного вторгнення росії у гуртожитку триває облаштування житла для вимушених переселенців.

Тож, задля комфорту вихованців інклюзивно-ресурсного центру, вирішили надати їм окреме приміщення – і ним стала частина дошкільного навчального закладу №9. Ці декілька кімнат у садочку тривалий час стояли без діла, а зараз їх капітально ремонтують, щоб створити відповідні умови для комфортного функціонування ІРЦ.

Загалом, у розпорядженні центру буде 3 відремонтовані класні кімнати, актова зала, кабінет директора, роздягальня та санвузол для маломобільних діток. Варто зазначити, що для вихованців ІРЦ буде також окремий вхід, обладнаний пандусом. Окрім того, у приміщенні замінять вхідні та міжкімнатні двері, підлогове покриття, проводку та встановлять нові радіатори.

Вартуватимуть ремонтні роботи бюджету громади 602 тисячі гривень.

Нагадуємо, що інклюзивно-ресурсний центр надає допомогу дітям з особливими освітніми потребами та здійснює:

  • прийом документів для проведення комплексної оцінки розвитку дитини;
  • проводить комплексну оцінку розвитку дитини, розробляє рекомендацій щодо програми навчання;
  • надає психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами в онлайн-режимі;
  • надає консультативні послуги батькам та педагогічним працівникам.

Адмін Квітучий

Тернопільська Липа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*