Експерти з України та США вчили франківських педагогів працювати з інклюзивними учнями

Експерти з України та США вчили франківських педагогів працювати з інклюзивними учнями. івано-франківськ, експерт, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, інклюзія, person, indoor, human face, wall, clothing, woman, group, education, classroom, class. A group of people in a room

Експерти з України та США вчили франківських педагогів працювати з інклюзивними учнями. івано-франківськ, експерт, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, інклюзія

З 29 жовтня по 3 листопада 2018 року в Івано-Франківському коледжі, на кафедрі педагогіки початкової освіти та різноманітних локаціях міста проводилися лекції, майстер-класи, доповіді, освітні візити від експертів з України та США, інформує gk-press.if.ua.

Подія організована спільнотою Інклюзія без кордонів за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з метою налагодження професійної комунікації між педагогами, студентами, батьками дітей з особливими освітніми потребами та інвалідністю і громадськими організаціями.

Обговорювані теми стосувалися наріжних понять, ідей та принципів інклюзивної освіти, нормативно-правової бази, психолого-педагогічної готовності вихователів закладів дошкільної освіти до роботи в інклюзивному середовищі, полісенсорного підходу у роботі з учнями з особливими потребами, діяльності інклюзивно-ресурсного центру, застосування сторітелінгу, дослідницьких навчальних середовищ, комунікативних функцій театру в інклюзивному процесі, залучення батьків та взаємодії команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, універсального дизайну у навчанні, виявлення дітей з порушенням розвитку та стратегій раннього втручання і підтримки позитивної поведінки. Родзинкою було інклюзивне Свято Осені для дітей та дорослих з особливими потребами і без них.

Кульмінацією тижня інклюзії став суботній семінар-марафон за участю освітян та батьків з Івано-Франківщини, Львівщини, Хмельниччини, Харківщини та колег з університету Міннесоти (США), на якому у фокус-групах були згенеровані ідеї та рекомендації для впровадження проекту «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти» в освітнє та суспільне життя України.

Баранецька Марта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*