Фонд Порошенка підписав з компанією Google Україна та Міносвіти Меморандум про співпрацю в організації інклюзивного навчання

Фонд Порошенка підписав з компанією Google Україна та Міносвіти Меморандум про співпрацю в організації інклюзивного навчання. google, фонд порошенка, меморандум, співпраця, інклюзивна освіта, human face, smile, person, clothing, handwriting, man, sign. Liliya Hrynevych, Maryna Poroshenko posing for the camera

Фонд Порошенка підписав з компанією Google Україна та Міносвіти Меморандум про співпрацю в організації інклюзивного навчання. google, фонд порошенка, меморандум, співпраця, інклюзивна освіта

Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та директором Google Україна Дмитром Шоломко підписали Меморандум про співпрацю в організації навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Сторони домовилися про проведення навчання вчителів України із використання цифрових освітніх інструментів в рамках програми Нова українська школа. Також серед спільних завдань – організація і проведення семінарів, тренінгів і тематичних досліджень для впровадження стандартів інклюзивності в освітній сфері.

За словами Марини Порошенко, «сучасні цифрові технології відкривають широкі перспективи для покращення якості й доступності освіти для осіб з особливими освітніми потребами, сприяючи рівному доступу до інформації та навчальних послуг, повноцінній інтеграції в соціум». «І це відповідає положенням основного міжнародного документа у сфері запровадження інклюзивної освіти – Саламанської декларації», -підкреслила вона.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що «наріжний камінь Нової української школи – створення відкритого інклюзивного середовища, в якому кожна дитина матиме повний спектр можливостей для розкриття власного таланту». «Наразі у закладах освіти в інклюзивних класах і групах уже навчається майже 15 тисяч дітей з особливими освітніми потребами. Наше завдання – створити для них відповідні умови, а повноцінно це можна забезпечити лише за ефективного використання цифрових технологій», – наголосила Міністр.

Директор Google Україна Дмитро Шоломко зазначив, що однією з головних цінностей Google є рівність можливостей для кожного. «Особлива увага приділяється питанням інклюзії та доступності, що має своє відображення і в наших цифрових інструментах. Тому ми раді ділитися експертизою із впровадження цифрових інклюзивних стандартів в освіті і сподіваємось, що можливість співпраці з Міністерством освіти і науки України та Фондом Порошенка дозволить досягти дійсно значимих та масштабних результатів», – зазначив Дмитро Шоломко.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*